De drone vliegt over het kleine haventje in Finland, hij buigt af naar het land en vliegt boven het moeras. Indrukwekkend maar dan verliest hij het contact met de thuisbasis, de controller. Hij vliegt nog even verder boven het moeras en stort neer. Einde verhaal, einde beginnende hobby. Dit is 2019.

Nu 2025 begint het toch weer te kriebelen. Deze kriebel begint in Ierland waar ik regelmatig uitroep, hier zou je een drone moeten hebben. Dan begint Jan van afanja’s weblog ook nog met mooie dronebeelden en de kriebel begint heel irritant te worden en ik besluit om een anti jeuk middel in te zetten. Ik heb nog een camera liggen die ik niet meer gebruik en kan die bij Videonu goed inruilen. Het gekriebel maakt plaats voor toch wel enige zenuwen. De neergestorte drone zit nog in mijn systeem. Voor HAAN weer on tour gaat eerst maar eens goed oefenen.

Het eerste resultaat

Sprintertje moet nog even tot zaterdag wachten maar wordt weer vertroeteld door de stofzuiger, schoonmaakmiddelen, proviand en kleding. Nog even zijn onderdanen, ruitenvloeistof en olie controleren en dan mag hij weer. Op naar Portugal.